Skocz do zawartości


Zdjęcie

[6000-8000zł] - Foto, obróbka foto, gry, PS, LR i Corel draw


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 turborzeznik

turborzeznik

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 08 01 2017 - 18:34

Witam, jak w tytule, chcę poskładać nowy komputer w przedziale cenowym 6000-8000zł

 

wykorzystanie tak jak w tytule, głównie obróbka zdjęć ich postprodukcja itd. w programach Photoshop i lightroom, do tego też praca w Corelu Draw. Wiadomo, gry też default_smile.png

interesowałby mnie zestaw na procesorze i7 7700k (nie wiem jaką płytę do niego dobrać z170 czy z270 chipset) + minimum GForce 1070 no i min. 16GB ram, za 32GB bym się nie obraził default_tongue.png Słyszałem że ludzie kupują tańsze kości RAM a później je kręcą, chciałbym tego uniknąć, wole od razu bez kręcenia mieć szybkie kości, na OC przyjdzie jeszcze czas default_smile.png (Ale jeśli bylibyście tacy mili możecie przedstawić oba warianty, chciałbym zobaczyć jak to cenowo wychodzi bo może się okazać że oszczędność pieniędzy będzie względnie mała). Co do dysków, nie chce iść w tradycyjne magnetyki. Jeden magnetyk mogę sobie przełożyć na jakieś pierdoły. SSD mam nowy w obecnym komputerze więc też go przełożę. Główne założenie jest takie by złożyć zestaw na SSD. Skłaniałbym się na M.2 do tego komputera - obecne SSD i magnetyk (już tylko na śmieci i pierdoły) sobie przełożę i za miesiąc dorzucę jeszcze jednego SSD default_smile.png

 

 monitor kupie osobno ale też jakieś propozycje możecie podrzucić, monitory tylko 144Hz niżej nie chcę, lubię sobie pograć i to dobrze, a 60Hz vs 144Hz - sami rozumiecie default_smile.png

 

 

Pozdrawiam default_smile.png



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych